Opracowanie walorów masońskich z 1851.
Proweniencja: Rudolf Mękicki (pieczęć własnościowa), J. Strzałkowski (adnotacja o zakupie od J. Mękickiej 17.I.87).
Stan zachowania bardzo dobry.
Dawna oprawa płócienna.
151 stron.
Format: ~15 x 22.5 cm.
Stan zachowania bardzo dobry.
Dawna oprawa płócienna.
151 stron.
Format: ~15 x 22.5 cm.
2 000 | |||
5 000 | |||
10 000 | |||