Die Kursächsischen Kippermünzen, Rahnenführer, 1971

cena wywoławcza
~4 EUR
nie było ofert kupna

Okładka lekko podniszczona, stan zachowania wnętrza bardzo dobry.

Oprawa miękka.

137 stron i 77 tablic.

Berlin, 1971 r.

Format: 21 x 29.5 cm.