Złożenia pionowe w trzech miejscach, przy czym linie niektórych wielokrotne. Poza złożeniami bez większych śladów zmęczeniem obiegiem. Druk na papierze żółtokremowym. Przybrudzenia powierzchni niewielkie, bardzo ładny i czysty rewers.
Stan zachowania naturalny, bez konserwacji.
Rzadka odmiana jednoliterowa w atrakcyjnej kondycji.