- pierwsze wydanie - Kraków 1972
- format 17 x 24.4 cm
- stron 403
- oprawa twarda
- stan bardzo dobry, przetarcia obwoluty
Последно разглеждани позиции
Влезте, за да се запознаете със списъка с артикулите
Любими