- wydanie II z roku 1989
- format 23 x 23.2 cm
- stron 327
- oprawa twarda z obwolutą
- stan bardzo dobry, jedynie przetarcia obwoluty
Последно разглеждани позиции
Влезте, за да се запознаете със списъка с артикулите
Любими