Bardzo przejrzyście ułożony katalog na monety Republiki.
Wydanie w j. niemieckim, ale znajomość nie jest obowiązkowa do efektywnego korzystania z tego katalogu.
- wydanie 2011
- format 17 x 24 cm
- stron 544
- oprawa twarda
- stan bardzo dobry, bez uszkodzeń
300 | |||
1 100 | |||
3 200 | |||
8 000 | |||
21 000 | |||
52 000 | |||
210 000 | |||
420 000 | |||
> | 20 000 | ||
1 000 000 | |||
> | 50 000 | ||