Proweniencja Ex Libris Anatola Gupieńca oraz Dariusz Grzesik.
Ładna, współczesna oprawa introligatorska w ceglasty papier ze złoceniami na pierwszej stronie.
- wydanie 1902, Moskwa
- format 11.5 x 17.5 cm
- stron 27
- oprawa twarda
300 | |||
1 100 | |||
3 200 | |||
8 000 | |||
21 000 | |||
52 000 | |||
210 000 | |||
420 000 | |||
> | 20 000 | ||
1 000 000 | |||
> | 50 000 | ||