Na wewnętrznym płazie głowni sygnatura wykonawcy ZIK (Fabryka Maszyn im. Kalinina) oraz rok produkcji (1939).
Na rękojeści punca "Złotoust" oraz data 1929.
Temblak współczesny.
Wymiary:
- długość głowni 80.5 cm
- długość całkowita (bez pochwy) 94.5 cm
- długość pochwy 82.5 cm