Zajímavý stříbrný pečetní prsten s iniciálami MŻ a gmerem - sekerou a hvězdou.
Předmět vyrobený nejspíše v 16. nebo 17. století.
Vnitřní rozměry: 23 x 18 mm.
Rozměry přední strany: Rozměry přední strany: 17 x 14 mm.
Silně poškozený, na dvou místech prasklý, na jednom připájen (?).