Anotace perem a tužkou na předchozím listu; tužkou na první desce. Na první desce otisk vlastnického razítka W. Chominski.
- 8 desek
- formát: 22,5 x 28 cm
- vazba "technická" - plátno a papír
- dobrý stav, patrné zlacení a stopy po přeložení