Původní vydání Piotrków 1883, 1884, 1885 (svazky vydány postupně).
Komplet v krásné dobové polokožené vazbě. Kompletní s přirozenými známkami používání, ale bez poškození. Za pozornost stojí zejména krásně zachovalý interiér u tohoto vydání, vydaného na křehkém, kyselém papíře.
Všechny tři výtisky s vlastnickým razítkem Adama Ostrowského.
Vazba vynikající kvality. Koňaková kůže se štítky a zlacením v kombinaci s tmavě hnědě mořeným plátnem.
Přední a zadní přídeští prvního a druhého dílu v zelené barvě, třetí díl v ozdobném papíru.
Formát 19 x 26,5 cm