- wydanie 1988
- format 12.5 x 19.5 cm
- stron 225 + zdjęcia
- oprawa miękka
- stan dobry, nieznaczne przetarcia na grzbiecie
Naposledy prohlížené
Chcete-li vidět seznam položek, přihlaste se
Oblíbené