Starý odlitek medaile vyražené na památku přenesení akademie ze Zamoscu do Szczebrzeszyna, signovaný E.GATTEAUX.
Matný povrch s mírnou korozí. Kvalita odlitku je vynikající, pravděpodobně 19. století, možná železárny Bialogon.
Litina, průměr 50 mm, hmotnost 53,8 g.