Medaile Wincentyho Trojanowského (na aversu signována W.TROJANOWSKI a na reversu WT), ražená u příležitosti 500. výročí obnovení Jagellonské univerzity.
Na hraně BRONZ.
Krásné.
Zlacený kov, průměr 67,50 mm, hmotnost 130,21 g.
Na hraně BRONZ.
Krásné.