Av.: Industria předává vavřínové ratolesti kováři a obchodníkovi.
Rw.: FÜR LANGJÄHRIGE MITARBEIT IM DIENSTE DER PFÄLZISCHEN WIRTSCHAFT
Nedatovaná medaile (po roce 1930), signovaná na averzu HM (Heinrich Moshage).
Perfektně zachovalý exemplář v původním pouzdře.
Bronz, zlacení, průměr - 81 mm, hmotnost - 182,84 g.