Velmi vzácná, jedna z prvních polských medailí 20. století.
Vyrobena v souvislosti s výstavbou Varšavské filharmonie.
Verze s ratolestí pod stuhou na rubu.
Na rubu signováno J. M. (J. Meissner), na líci G a M WARSZAWA.
Poprvé v naší nabídce.
Stříbro, průměr 26,5 mm, hmotnost 7,52 g.