Brąz. 31.5 x 22.5 mm (mierzony bez uszka). Przetarcia gładkie, odwrotnej strony, ale awers piękny. Prześmiewcza i dwuznaczna symbolika. Rzadka pozycja. Sygnowany WW (W. Wiśniewski)
Naposledy prohlížené
Chcete-li vidět seznam položek, přihlaste se
Oblíbené