Vlevo:
CNP 967, z 80. let 19. století - 11. století
Av. Pastýř obrácený vlevo křivolace, obklopený věncem z perel
V okraji: V▲R▲---▲(...)
Rv. Bakalářský kříž s V- V- v úhlech ramen kříže.
V obrubě: V: (...)▲R▲(..)
Na pravé straně:
CNP 967, datováno do 70. let 11. století.
Av. pastýř obrácený obloukem doleva, obklopený věncem z perel:
V obrubě: (...)▲---▲R▲▲(...)
Rv. Mládenecký kříž s V- V- v úhlech ramen kříže.
V obrubě: (...)▲H▲R▲(...)
Níže: v kříži s křížem na kříži je umístěn kříž s křížem:
CNP 972 , datovaný do 70. let 11. století.
Av. pastorál obrácený křivolace vlevo, obklopený věncem z perel. Kolem pastorálu viditelné tři kruhy.
In the rim: (...)▲---▲RO▲(...).
Rv. Bakalářský kříž s V--- v úhlech ramen kříže.
V obrubě: (...)HH▲---▲R(...)