Vzácný žeton z blíže neurčeného panství (K-D), který se používá k vyúčtování denní práce.
Datováno do 19. století.
Předděrovaný (pravděpodobně kvůli navlékání na něco).
Bronz?, rozměry 23 x 25,5 mm, hmotnost 0,77 g.
Datováno do 19. století.