Vzácná odrůda.
Datována přibližně do poloviny 11. století.
Matné pozadí, ale dobře vyražené a neprohnuté.
Av. Rovný kříž s ●O●O v úhlech ramen kříže
V okraji: I▲●▲P▲▲▲I▲▲▲▲X▲●▲.
Rv. Bakalářský kříž s ---- uvnitř ramen kříže
V obrubě: C▲▲R▲▲X▲▲C▲▲ .
Vzácná odrůda.
V okraji: I▲●▲P▲▲▲I▲▲▲▲X▲●▲.
V obrubě: C▲▲R▲▲X▲▲C▲▲ .
400 | |||