Pěkný, bohužel s oděrkami na povrchu.
Medaile z 19. století od Alexandra Ziembowského k příležitosti pohřbu mrtvého Kazimíra Velikého v Krakově.
Signováno A.Z.
Zkorodovaná známka s vyobrazením busty.
Bronz, průměr 28 mm, hmotnost 8,44 g.
Signováno A.Z.