Vzácná církevní medaile od jednoho z nejvýznamnějších medailérů působících v polských zemích, Sebastiana Dadlera, který pracoval nejen pro polský dvůr či gdaňské měšťanstvo, ale i v širším měřítku, pro evropské dvory.
Exemplář kabinetního vzhledu, ve výborné patině, bez poškození a s do značné míry zachovalým mincovním zrcadlem.
Signováno pod obláčkem a ve spodní části kříže písmeny SD.
Stříbro, průměr 36,5 mm, hmotnost 14,1 g.