Brąz srebrzony. 29x19mm. Miejscowe braki srebrzenia, ale poza tym stan bardzo dobry. Sygnowany WW (W. Wiśniewski)
Naposledy prohlížené
Chcete-li vidět seznam položek, přihlaste se
Oblíbené