Brak łańcuszka. 36.5 x 26 mm. Biały metal. Ładne wykonanie. Niesygnowany, ale wygląda na wykonanie W. Wiśniewskiego.
Naposledy prohlížené
Chcete-li vidět seznam položek, přihlaste se
Oblíbené