Bity z kontrą w brązie srebrzonym. Wymiary 23x28mm. Dwa miejscowe złuszczenia srebrzenia, jedno małe na awersie, a drugie na odwrocie; poza tym stan zachowania piękny. Sygnowany WW (W. Wiśniewski). Rzadka pozycja.
Naposledy prohlížené
Chcete-li vidět seznam položek, přihlaste se
Oblíbené