Pamiątkowa bransoletka patriotyczna odnosząca się do bitwy pod Monte Cassino.
Wykonana w niecechowanym metalu.
Wymiary: 18.5 x 2.2 cm.
Lekkie ślady noszenia i patyna.
Ogólny stan zachowania bardzo dobry.
Bransoleta należąca do kpt. Adama Radonia, uczestnika bitwy pod Monte Cassino.