Jednoczęściowa odznaka wykonana w tombaku srebrzonym.
Nakrętka niesygnowana, właściwa dla słupka (22 mm).
Wybity numer: 036330
Wymiary: 36 x 19.5 mm.
Stan zachowania przedmiotu bardzo dobry, jedynie lekkie, naturalne przetarcia srebrzenia.
Odznaka po kpt. Adamie Radoniu.