Bardzo ciekawy zestaw odznak i odznaczeń po starszym sierżancie, z okresu przed jak i po wojennego.
Z okresu przedwojennego jest Krzyż Legionowy wykonany w srebrze przez J. Michrowskiego (próba srebra i inicjały wykonawcy JM nabite na rewersie odznaki) z dobrze dopasowaną do słupka, sygnowaną nakrętką oraz odznaka 30 Pułku Strzelców Kaniowskich.
Odznaka 30 PSK dwuczęściowa, mocowana na dwa nity, złocona i emaliowana, z nakrętką sygnowaną, dobrze dopasowaną do słupka, wykonaną w pracowni W. Gontarczyka. Odznaka z uszkodzoną emalią.
Obie odznaki wraz z oryginalnymi legitymacjami.
Z okresu PRL - Krzyż Partyzancki i Medal za Warszawę 1939-1945, oba wraz z legitymacjami.
Wymiary Krzyża Legionowego: 40,9 x 41,1 mm.
Wymiary odznaki 30 PSK: 42,0 x 41,6 mm.