Bibliofilska pozycja.
Wydanie: Tom II, Hannover 1760.
Proweniencja: Pieczęć Archival - Depot Offenbach A.M.
Format: 12 x 18 cm.
Oprawa: Twarda, skórzana.
Stan: wnętrze bez uwag, okładka z epoki w stanie naturalnym, dobrym.
Bibliofilska pozycja.
Format: 12 x 18 cm.
Oprawa: Twarda, skórzana.
300 | |||
1 100 | |||
8 000 | |||
400 000 | |||
> | 20 000 | ||
800 000 | |||
> | 50 000 | ||