W ramach "Księgi pamiątkowej 75-lecia Towarzystwa Naukowego w Toruniu", 16-stronicowy artykuł Mariana Gumowskiego pt. "Gubin i jego mennice" - str. 129-144.
Wydanie: Toruń 1952.
Format: 18 x 25.5 cm.
Stron: 235.
Oprawa: miękka.
Stan zachowania: egzemplarz nierozcięty.