Cztery z pięciu części IX tomu Kopickiego (część druga w dwóch częściach). W tym najbardziej poszukiwana część 4 tłumacząca inskrypcje na monetach.
Wydanie: Warszawa 1985 r. Tomy: 1-5 z brakiem tomu 3.
Format: 15,2 x 21,0 cm.
Oprawa: miękka, kartonowa.
Stan: Lekkie zagniecenia, przetarcia, zabrudzenia, poza tym dobry.