Monografia mennicy we Wschowie autorstwa R. Kozłowskiego. Obejmująca czasy od początków jej działalności, aż po koniec.
Wydanie: Warszawa 2018
Proweniencja: Dedykacja oraz podpis autora.
Format: 21,5 x 30,3 cm.
Stron: 244 tekstu.
Oprawa: Twarda, wydawnicza.
Stan: Bardzo dobry.