W ramach zeszytu II-III "Zapisków muzealnych" 7-stronicowy artykuł dra Zygmunta Zakrzewskiego pt. "Początki mennictwa polskiego" - str. 30-36.
Wydanie: Poznań 1918.
Format: 24.5 x 34 cm.
Stron: 56 tekstu z ilustracjami + 16 stron ogłoszeń.
Oprawa: twarda, prosta, introligatorska oprawa w dwa rodzaje płótna. Techniczna i mało starannie wykonana, bez napisów.
Stan: przedmiotowy artykuł zachowany dobrze, natomiast w odniesieniu do całości wydania karta tytułowa, pierwsza i dwie ostatnie z podklejonymi uszkodzeniami.