W ramach IX "Rocznika Muzeum Narodowego w Warszawie, dwie prace o tematyce numizmatyki antycznej:
- "Z problematyki ikonografii instrumentów muzycznych na monetach greckich i rzymskich", Z. Skulimowska, str. 131-137 (7 stron).
- "Portret Cesarza Aureliana na Monetach", Z. Borkowski, str. 161-215 (55 stron).
Wydanie: Warszawa 1965.
Proweniencja: pieczęć własnościowa I.T.M. Mycek.
Format: 20.5 x 25 cm.
Stron: 529 .
Oprawa: twarda z obwolutą.
Stan zachowania: bardzo dobry.