W ramach II tomu "Studiów Pomorskich" 50-stronicowa praca Mariana Gumowskiego pt. "Samuel Ammon, medalier gdański XVII wieku" - str. 230-279.
Wydanie: Gdańsk 1957.
Format: 30.5 x 22 cm.
Stron: 560.
Oprawa: twarda z obwolutą.
Stan zachowania: obwoluta poprzecierana, lekkie zabrudzenia i przebarwienia, poza tym dobry.