Komplet pamiątek po jednej osobie: księdzu kapelanie płk.
W zestawie uwagę przyciąga przede wszystkim efektowny medal / rzeźba wykonany na pamiątkę "Pomnika Lotników Polskich" w komplecie z dedykowanym etui i wypisanym imiennie podziękowaniu od Społecznego Komitetu Budowy Pomnika.
Dodatkowo zestaw uzupełniają legitymacje:
- Krzyża srebrnego orderu Virtuti Civili
- Odznaki za zasługi dla Dolnośląskiego Z.Ż.L.W.P.
Sygnowany na boku: B. CHROMY.
Bardzo rzadko spotykana w handlu pozycja.
Mosiądz, wymiary 19,0 x 6,2 cm, waga 196 g.