Pięknie zachowany żeton upamiętniający wyjście za mąż Marii Amalii za Ferdynanda I Parmeńskiego.
Patyna, mennicze lustro tła.
Na rewersie sentencja FELICI NEXV.
Autor stempli: Wideman (sygnowany A.W.).
Srebro, średnica 26 mm, waga 3.96 g
Patyna, mennicze lustro tła.
8 000 | |||
500 000 | |||
> | 20 000 | ||
1 000 000 | |||
> | 50 000 | ||