Sawicki str.376-377. Wersja oficerska, tombak srebrzony i złocony. Dwuczęściowa. Emaliowana, wykruszenia emalii w zakamarkach trzech końcówek ramion krzyża. Dwie prawe, górne koncówki ramion krzyża lekko zagięte, poza tym stan zachowania bez uwag. Numerowana (40). Wykonanie Gontarczyka, właściwa nakrętka firmowa (26.7mm) wykonawcy w komplecie. Rzadka i piękna odznaka.
LabelsBETA
Labels are assigned by artificial intelligence based on the recognized context of the image. The algorithm is constantly learning and we make every effort to make the results more accurate over time.