Szkoła Podoficerska dla Małoletnich Nr 2, Grudziądz
addYour notecreate
Lot description
Estimations:
235 - 329 EUR
Sawicki str.454. Dwuczęściowa, w komplecie podkładka materiałowa i firmowa nakrętka Grabskiego (25.5mm); przemieszczenie się nakrętki po słupku z dużym luzem - gwint łapie dopiero pod koniec. Stan zachowania dobry, z lekkimi śladami noszenia, bez uszkodzeń.
LabelsBETA
Labels are assigned by artificial intelligence based on the recognized context of the image. The algorithm is constantly learning and we make every effort to make the results more accurate over time.