Brąz srebrzony. 28.5x28.5 mm. Sygnowany W. Wiśniewski. Stare, być może pierwotne przetarcia blachy na odwrocie, awers bez zastrzeżeń. Rzadka pozycja.
Recently viewed
Please log in to see lots list
Favourites