Brak łańcuszka. 36.5 x 26 mm. Biały metal. Ładne wykonanie. Niesygnowany, ale wygląda na wykonanie W. Wiśniewskiego.
Recently viewed
Please log in to see lots list
Favourites
5 000 | |||
10 000 | |||