Druk w skali 1:1 papierze roboczym, cienkim, bez znaków wodnych. Lekkie, ukośne ugięcie pionowe w okolicy środka i kilka drobnych, rdzawych plamek, a poza tym stan zachowania bez uwag. Kolorystyka jaskrawa - wyraźnie odmienna od finalnie zatwierdzonej. Pod rysunkiem głównym sygnatura autora projektu, która na wersji finalnej banknotu nie występuje. Więcej o tego typu drukach próbnych tutaj
LabelsBETA
Labels are assigned by artificial intelligence based on the recognized context of the image. The algorithm is constantly learning and we make every effort to make the results more accurate over time.