Lekkie złamanie pionowe bez kreski pod światło. Dość wyraźnie pożółkły papier. Stan zachowania naturalny, bez konserwacji.
Recently viewed
Please log in to see lots list
Favourites
2 000 | |||
5 000 | |||
10 000 | |||