Katalog wystawy "Andrzej Heidrich. Malarz polskich banknotów" zrealizowany dzięki współpracy z Narodowym Bankiem Polski, a zwłaszcza z dyrektorem wrocławskiego Oddziału Okręgowego NBP.
Jak pisze dyrektor Muzeum Miejskiego Wrocławia: "Z wielką pieczołowitością przygotowana przez marzenę Smolak wraz z zespołem Muzeum Miejskiego Wrocławia wystawa po raz pierwszy zaprezentwała tak dużą część twórczości Andrzej Heidricha, pokazując jej różnorodność i znaczenie w kulturze, tradycji i historii Polski.".
Bardzo dobry stan zachowania, jedynie dwa dolne narożniki lekko zbite.
197 stron.
Twarda oprawa.
NBP Wrocław, 2016 r.
Format: 21 x 31 cm.