Komplet roczników z lat 1966-1977 oprawianych zbiorczo po dwa, we wspólnej oprawie.
Oprawa wykonana ze znajomością kunsztu introligatorskiego, nieprzeszkadzająca w użytkowaniu i czytaniu wnętrza.
Typ oprawy to tworzywo sztuczne a'la płótno.
Stan zachowania całości bardzo dobry.