Dobrze wybity z częściowo zachowanym połyskiem.
Rzadka odmiana z sygnaturą St pod popiersiem króla.
Ostatni rocznik talarów Augusta III.
Awers: popiersie króla w prawo, w otoku:
D:G:FRID:AUGUST:REX POL:D:S:I:C:M:A:&W.
Rewers: ukoronowana, wielopolowa tarcza herbowa nad inicjałami F.W.ó.F. i napisem X. EINE FEINE MARCK, w otoku:
SAC:ROM:IMP:ARCHIM:ET ELECTOR.1763