Srebrna moneta o nominale 5.000 tenge, wybita w 2010 roku z okazji 7. Zimowych Igrzysk Azjatyckich. Moneta w oryginalnym dedykowanym etui z certyfikatem autentyczności.
Nakład 225 sztuk.
Lekka patyna, mechanicznie stan zachowania bez zastrzeżeń.
Srebro .925, średnica 100 mm, waga 1.000 g.