Rok 13 - 265/6r. n.e.
Awers: Popiersie cesarzowej w prawo. W otoku legenda: KOPNHΛIA CAΛωNEINA CEB
Rewers: Orzeł stojący w lewo z wieńcem w dziobie, patrzący za siebie, w prawym polu gałązka palmowa. W lewym polu: LIΓ
Obiegowy stan zachowania.
Patyna, nalot.
Brąz, średnica 21.2 mm, waga 9.39 g