Dobry stan zachowania, ładna patyna.
Przedstawienie: lilia (boczne listki ku dołowi) nad zdobnym półksiężycem, w wale z promieniami do wewnątrz.
Typ ilustrowany w Kopickim, jednak tu w odmianie z lilią zamiast krzyża.
Bardzo rzadki.
Srebro, średnica 25,5 mm, waga 0,67 g.