Awers: Popiersie Tyberiusza w lewo, w otoku legenda TU CAESAR DIVI AVG F AVGVST IMP VII; 8 punc bankierskich
Rewers: Kobieca figura siedząca na tronie w prawo, trzymająca długie berło i paterę, pomiędzy litery S - C, w otoku legenda: PONTIF MAXIM TRIBVN POTEST XVII
Brąz, średnica 27,0-27,8 mm, waga 11,18 g.
Proweniencja: Nomisma Asta 12, nr 162: 03.2015